Facilitace

Chystáte poradu týmu, setkání pracovníků nebo podporovatelů, veřejné setkání nebo slyšení nebo konferenci? Máte obavy, že se Vám sporné a složité situace "vymknou z rukou"? Potřebujete řešit složité situace, dohodnout se v týmu na řešení problémů, reagovat na současné nebo budoucí změny nebo dobře naplánovat budoucnost organizace?
Nabízíme Vám služby zkušených facilitátorů, kteří za Vás sice problémy nevyřeší, ale pomohou Vám na cestě k nalezení řešení. Stajně tak Vám mouhou přispět k tomu, aby velké akce jako veřejná setkání komunitního plánování proběhla s jistotou pod vedením zkušeného facilitátora.
 
Facilitace = z překladu usnadňovat, usměrňovat, v češtině se ale používá anglický výraz – není přesný český ekvivalent. Proces, kdy se, pod vedením facilitátora,  ve skupině dosahuje kolektivních rozhodnutí – lidé se podílí na definování a participují na tvorbě rozhodnutí. Uzavření konsenzu. Má spíše preventivní charakter při vzniku konfliktu či se použije v jeho počáteční fázi. její využití např.: strategické plánování, komunitní plánování, organizační rozvoj, kolektivní vyjednávání, místní akční skupiny, tvorba a implementace SQSS, procesy standardizace, tvorby projektů – společné projekty více organizací.
 

 

 

Kontakt

Girasole, sdružení pro pomoc a rozvoj
Dukelské náměstí 1419/22A
693 01 Hustopeče

775 246 953
775 246 954

Girasole, sdružení pro pomoc a rozvoj 

je akreditovanou vzdělávací institucí na základě rozhodnutí Ministerstva práce a sociálních věcí číslo: 2011/1453-I

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode